oficjalne Forum klasy I Tg kucharz

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

w srode 17 grudnia Pani od Histy wystawia oceny długopisem Każdy kto ma do poprawienia Historię niech sie spieszy

#1 Dzisiaj

rychos

Administrator

Zarejestrowany:
Posty: 44
Punktów :   

Pomoc

Ludzie Pomagajmy Sobie !  jesteś dobry\dobra z matmy ?  pomóż komuś  kto sobie nie radzi !

Nie radzisz sobie z jakimś przedmiotem ? Napisz  to  !  na pewno  ktoś Ci pomoże .


Prawdziwych przyjaciół na palcach ręki zliczę, oni gdy odejdę zapalą na grobie znicze,

z nimi melanżuję, razem z nimi liczę, o lepszą przyszłość walczę, z nimi fałsz niszczę.

Offline

 

#2 Dzisiaj

MISIA

SIe rozkręca ! xD

Zarejestrowany:
Posty: 23
Punktów :   

Re: Pomoc

Hey!!!! Co racja to racja........ Mi nie idzie z matmy i tu raczej już nie ma ratunku bo klamka zapadła że mam jeden na semestr......No życie się mówi....... Już mam na wszystko wy.......!!!! Bo wszystkow moim życiu się sypie!!!!! Moje żecie to same problemy!!!!! Nic się nie układa.......=( tylko płakać=( nic mi więcej nie zostało=( muszę iśc do psychologa bo mam za dużo problemów za bardzo mnie przytłaczają  =( nawet nie wiecie co ukrywam nie macie pojęcia=(

Offline

 

#3 Dzisiaj

Marianek

SIe rozkręca ! xD

Zarejestrowany:
Posty: 29
Punktów :   
WWW

Re: Pomoc

Moniś ale teraz jak sie załamiesz bedzie najgorsze co bedziesz mogla zrobic. podejzewam ze jak mamy teraz 3 godziny maty we wtorek to bedzie pytac tych zagrozonych tak jak na ostatniej lekcji.
Przygotuj się z bierzącego materiału a to jak słyszałam umiesz.? Ja moge komuś pomóc moze nie z maty bo sama ledwo dysze tam z niej ale np. jak komus pomaga odpytywanie czy pomoc zrozumienia jakiegos teksty czy zadania z fizyki to zapraszam! ale nie z doskoku na ostatnia minute bo tak nie umiem tłumaczyc jak sie czegos nie umie to sie mowi predzej a nie jak juz sie świat na glowe cały zwala!!!

To moje zdanie!
buziaki ))


Nie każdy rozumie, że jest
Nie każdy rozumie, że myśli
Wielu myśli, że rozumie
Nie każdy rozumie, że mówisz i masz Pojmujesz?

Offline

 

#4 Dzisiaj

rychos

Administrator

Zarejestrowany:
Posty: 44
Punktów :   

Re: Pomoc

w takim razie  Madzialeno    ja poproszę Cie o pomoc z Fizyki


Prawdziwych przyjaciół na palcach ręki zliczę, oni gdy odejdę zapalą na grobie znicze,

z nimi melanżuję, razem z nimi liczę, o lepszą przyszłość walczę, z nimi fałsz niszczę.

Offline

 

#5 Dzisiaj

Marianek

SIe rozkręca ! xD

Zarejestrowany:
Posty: 29
Punktów :   
WWW

Re: Pomoc

ok nie ma sprawy to sie jakos musimy umówić może na wtorek i przyjedziesz do mnie na hrbatke to jakos postaram Ci sie to wytłumaczyć ok?


Nie każdy rozumie, że jest
Nie każdy rozumie, że myśli
Wielu myśli, że rozumie
Nie każdy rozumie, że mówisz i masz Pojmujesz?

Offline

 

#6 Dzisiaj

MISIA

SIe rozkręca ! xD

Zarejestrowany:
Posty: 23
Punktów :   

Re: Pomoc

Ale to tak nie jest łatwo jak Ci się wydaje.....Mam ciągle pod górkę ze wszystkim......Łukasz ze mną zerwał i to mnie już masakralnie dobiło..... Kulwa nienawidzę facetów..... Bywają wyjątki ale taki cham jak on to !!!!!!!!! Ale kocham go=( i dlatego opuściłam się w nauce a teraz brak mi motywacji...bo nie ma jego=(

Offline

 

#7 Dzisiaj

Marianek

SIe rozkręca ! xD

Zarejestrowany:
Posty: 29
Punktów :   
WWW

Re: Pomoc

No wiesz monia... latwo pewnie mi powiedziec ze trzeba zyc dalej.. sama kiedys to przechodzilam, wiem ze jest ciezko ale ostatnio wydaje mi sie jakbys miała pretensje do całego swiata o swoj los i rzucała jakies swoje humorki na pare osob. Takie sa tylko moje odczucia. I nie obraź sie.. pisze co mysle...


Nie każdy rozumie, że jest
Nie każdy rozumie, że myśli
Wielu myśli, że rozumie
Nie każdy rozumie, że mówisz i masz Pojmujesz?

Offline

 

#8 Dzisiaj

Marianek

SIe rozkręca ! xD

Zarejestrowany:
Posty: 29
Punktów :   
WWW

Re: Pomoc

A i Ryś... jak chcesz o pomoc z fizy to mysl nad terminem bo musze wiedziec troche predzej


Nie każdy rozumie, że jest
Nie każdy rozumie, że myśli
Wielu myśli, że rozumie
Nie każdy rozumie, że mówisz i masz Pojmujesz?

Offline

 

#9 Dzisiaj

MISIA

SIe rozkręca ! xD

Zarejestrowany:
Posty: 23
Punktów :   

Re: Pomoc

no wiem.....ale wiesz już jest mi ok=) mam więcej czasu dla siebie i dla przyjaciół:D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.allforandroid.pun.pl www.loda.pun.pl www.awft1.pun.pl www.kimpp.pun.pl www.t1234c.pun.pl