Ogłoszenie

w srode 17 grudnia Pani od Histy wystawia oceny długopisem Każdy kto ma do poprawienia Historię niech sie spieszy

#1 Dzisiaj

rychos

Administrator

Zarejestrowany:
Posty: 44
Punktów :   

zadania domowe

Jeśli  ktoś już zrobił zadanie domowe   i chce pomóc tym którzy nie  maja go  niech je tu  napisze xD

jednak niech to nie będzie bezmyślne  spisywanie !  Każdy niech próbuje zrozumieć  to co  będzie tu umieszczone i niech najpierw spróbuje sam wykonać zadanie . 

Również zamieszczamy  tu daty wykonania prac , które są terminowe (czyli mamy  np  tydzień na wykonanie . )
.


Prawdziwych przyjaciół na palcach ręki zliczę, oni gdy odejdę zapalą na grobie znicze,

z nimi melanżuję, razem z nimi liczę, o lepszą przyszłość walczę, z nimi fałsz niszczę.

Offline

 

#2 Dzisiaj

MISIA

SIe rozkręca ! xD

Zarejestrowany:
Posty: 23
Punktów :   

Re: zadania domowe

No pisać a nie żeby tylko dla siebie i nikomu nie dać=PPPPPrzestańcie być tacy zawzięci co niektórzy!!!!!!!! Ja ze swojej strony też się postaram=PPP chociaż jest mi bardzo ciężko , ale wiem ,że muszę dać radę i nie zawieść mojej mamci=(

Offline

 

#3 Dzisiaj

Marianek

SIe rozkręca ! xD

Zarejestrowany:
Posty: 29
Punktów :   
WWW

Re: zadania domowe

sama nie wiem jak mam sie do tego odniesc bo rozumiem niektorzy nie nadazaja ale niektorzy poprostu sobie mysla e tak spisze bo mi sie nie chce a gadaja bezmyslnie ze nie zozumieja... wiec tez wiadomo... ja jak mam i wiem ze moge dac to daje ale to juz jest z 2 strony ze ten kto przepisuje niech mysli co przepisuje i stara sie to przemyslec i zrozumiec...
ale ja mam piekna składnie zdan:D

nie zauwazylam ze tu sa zadanka i napisalam w spr.


Nie każdy rozumie, że jest
Nie każdy rozumie, że myśli
Wielu myśli, że rozumie
Nie każdy rozumie, że mówisz i masz Pojmujesz?

Offline

 

#4 Dzisiaj

alutka

SIe rozkręca ! xD

Zarejestrowany:
Posty: 19
Punktów :   -1 

Re: zadania domowe

Grupa 1: z niemieckiego zad U10 no i U9 kto nie zrobił na dzisiaj str  w cwiczeniach

strona 69:D

Ostatnio edytowany przez rychos (Dzisiaj )

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.realdragonballgame.pun.pl www.6600.pun.pl www.planetaziemia.pun.pl www.pogotowie-ratunkowe.pun.pl www.magiczna-arena.pun.pl